Privātuma politika

Amour.lv satur erotiska rakstura attēlus un informāciju. Satura apskate, kā arī iepirkšanās atļauta tikai personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu!

Visa informācija, kuru klients ievada interneta veikalā ir absolūti konfidenciāla, nekādā gadījumā, bez tas īpašnieka atļaujas, netiks izplatīta un netiks nodota trešajām personām.

Informācija, kuru klients ievada mūsu interneta veikalā ir nepieciešama, tikai priekš tam, lai mēs varētu kvalitatīvi veikt Jūsu pasūtījuma apstrādi un veiksmīgi sazināties ar Jums. Šī informācija ir Amour.lv īpašums un nekādā gadījumā netiek nodota trešajām personām.

Visas preces tiek piegādātas slēgtā un necaurredzamā iepakojumā. Nevienam nav informācijas par sūtījuma saturu. Arī pavaddokumentos nav par to nekādas norādes. Preču nosūtītājs ir Amour.lv, kas neko neliecina par veikalu, kurā Jūs veicat pirkumu.
Ja norēķinies ar Paypal vai bankas pārskaitījumu, bankas izrakstā uzrādītais naudas saņēmējs ir Amour.lv.

Mājaslapas dizains un Izstrāde

GrandImperio.com logotips
Jūsu nododamie personas dati www.amour.lv interneta intīmpreču veikalā ir pilnīgi droši, jo ir aizsargāti ar Comodo SSL sertifikātu un šifrēti ar 256 bitu garu atslēgu.

SEO Optimizacija

SEORITY.LV - Majas lapu SEO optimizacijas eksperts, SEO optimizacija Google, Yandex, Yahoo, Rambler

Mūsu partneri

Autortiesības pieder Amour.lv © 2013-2018. Visas tiesības saglabātas.
Uzmanību! Amour.lv satur erotiska rakstura attēlus un informāciju. Ieeja – tikai no 18 gadu vecuma!
Amour.lv tavā mobīlajā